Vanduo, vandens parametrai, biologinė pusiausvyra, vandens testai, ir t.t.
oztoko 2012.02.02 - 21:24
Akva paleista jau senokai,3 ar 4 men. Turis 180 l,isorinis filtras JBl. Augalai ir diskusai. Visus kitus gyvius,kiek imanoma iskeliau kitur. Vanduo keiciamas po 30 proc. du kart per savaite. Dabar pora kart pakeiciau po koki 60 proc.,nes pamatavus parode kosmini kieki NO2,net 0,4. Kas galejo nutikt?
Dar321 2012.02.02 - 21:57
Aprašyk kuo plačiau, nes dabar per mažai info.
Koks filtras (modelis) ir kokie užpildai?
Kiek ir kokio dydžio tie diskusai? (gal jų per daug, nes ir pats bliūds aniems per mažas)
Kokia dienos maisto norma? (gal peršeriama)
Kokiu maistu šeriama fauna?
Kokia akvos priežiūra? (kas ir kaskiek laiko daroma, ne tik vandens keitimai)
Iš kur imamas vanduo ir ar yra vandentiekio sistemoj kokie nors filtrai?
Ir t.t.
Na ir kokie testai?

https://www.facebook.com/aquasharkslt/
---------------------------------------
Paveikslėlis
Paveikslėlis
oztoko 2012.02.02 - 23:23
Filtras JBl 900
Neseniai idetas JBl Clear mec uzpildas
Yra 3 mazi ir 4 vidutiniai diskusai
Pilamos trasos augalams ir pajungta JBl bio CO2 sistema
Taip pat pilu torumina (jei teisingai parasiau,tas kur ph mazina,rudas)
Seriu tetros spec diskusams granulemis,bet nebeduosiu,nes needa praktiskai. Taip pat jaucio sirdim arba bandau raudonom lervom. Bandau 3 kart per diena po nedaug,bet kaikurie dar nepradejo est,tai nebezinau kuo sert.
Augalu yra ivairiu,keli anubiai,kazkokie lapai svoguninis augalas ir dar keliu rusiu
Apsvietimas,dvi lempos,viena augalams,kita spalvai zuvu
Aeracija visa para ijungta

Dar neseniai pyliau vaistu Spirahexol,nes kaikuriems buvo pasireiske ligos simptomai.
Dar321 2012.02.03 - 01:06
oztoko rašė:Filtras JBl 900
Neseniai idetas JBl Clear mec uzpildas Vadinas kažką išėmei ir sumažėjo veiksmingo biofiltro tūris, nes naujas užpildas dar neveikia
Yra 3 mazi ir 4 vidutiniai diskusai Kol kas gal dar pusė bieso, tačiau tuoj bus maža vietos
Pilamos trasos augalams ir pajungta JBl bio CO2 sistema Tikiuosi, kad buvo atjungta naudojant vaistus
Taip pat pilu torumina (jei teisingai parasiau,tas kur ph mazina,rudas) Net visagalis googlas tokios brudstvos neranda...
Seriu tetros spec diskusams granulemis,bet nebeduosiu,nes needa praktiskai. Taip pat jaucio sirdim Va šits tai teršia vandenį, tuolab, kad vyrauja nuomonė, jog netinkama patrova žuvims arba bandau raudonom lervom. Bandau 3 kart per diena po nedaug,bet kaikurie dar nepradejo est,tai nebezinau kuo sert.
Augalu yra ivairiu,keli anubiai,kazkokie lapai svoguninis augalas ir dar keliu rusiu
Apsvietimas,dvi lempos,viena augalams,kita spalvai zuvu
Aeracija visa para ijungta

Dar neseniai pyliau vaistu Spirahexol,nes kaikuriems buvo pasireiske ligos simptomai.

Gal pabandyk dažniau ir po daugiau vandens pakaitaliot, gal laikinai pamažint (arba išvis nutraukt) tręšimą ir CO². :roll:

Mažu dar kam genialių idėjų kils?.. :oops: :D

https://www.facebook.com/aquasharkslt/
---------------------------------------
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Tadas 2012.02.03 - 14:45
mazink maista, serk kuo maziau , 2 kartus dienoj ryte vakare, lervom neserk isvis, negerai disku zarnynui, sausa maista rinkis geresni pvz hikari, serk ryte sirdim(kaip ruosi sirdi???) vakare sausu, maisto ant dugno neturi likt, rinkis dugno sanitaru bury, kad surinktu smulkesias dalis kur diskas isspjauna, rekomenduociau coridorus, mesk lauk ta spec kempine, ji sugeria y save nitritus, kai ji pilna spjauna juos atga (spejimas ), patikrink ar salangos neuzsinesusios, nes mazina srauta.
Tadas 2012.02.03 - 21:27
Dar321 rašė:Dėl super-duper kempinės pritariu - panaudojus jai skirtą laiką, mesčiau lauk ir dėčiau seną atgalios (o kas ten buvo?)

e 900 daugiau nieko ir nėra kempinės ir keramika, tik viršutinių kempinių purėtumas skiriasi.
oztoko 2012.02.03 - 22:16
Ta filtra biski ale paturbinau. Kai dejau uzpilda is 901 isemiau viena krepseli su rutuliukais ir idejau i 900. Nes ir i 901 toki uzpilda ikisau. Jaucio sirdis tai ta is kikos kur yra. O dugna valanciu yra,ancitrusas ir 2 kazkokie,kur daktarais vadina. Dar testus pamirsau paminet. Visi JBl,ne all in one,o atskiri.
Tadas 2012.02.03 - 22:28
ancitrusas maisto nerenka ;) o kas per daktarai tai net neįsivaizduoju pirmą kart girdžiu ;D o dėl širdies ruošimo pasiieškok internete, receptu -faršas diskusams
JoanaG 2019.09.20 - 21:17
Niekaip neatsikratau nitritų. Tiesa, testas JBL6in1, tai gal netikslus? Bet anksčiau rodė 0 nitritų. Akvariumas 56l, augalų vidutiniškai, bet bet jie nelabai noriai auga: vieniems trūksta šviesos, kitus nuolat ėda lialiusas. Filtras vidinis 320l/h, lempa t8 15w. Akvariumui mėnuo. Gyvena 10 neonų 5 lialiusai ir 1 ancitrusiukas. Ai, dar 15 red cherry. Vandenį keičiau kas savaitę, o paskutines dvi savaites kas antrą dieną po 20-30 proc. Dalį grunto nusiurbiu paviršium, kur nėra augalų.
Po savaitės vandens keitinėjimo atidariau filtrą apžiūrėt. Ten virš kempinės dedasi kasetė keramikos, bet ji buvo toookia aplipus rudu dumblu, kad filtras vos per ją vandenį ištraukė. Kasetę išmečiau, po poros dienų testas geresnis, bet vis tiek ne nulis, nors vis dar keičiu vandenį kas antrą dieną. Žuvys ir krevetės atrodo gerai, elgiasi įprastai. Tiesa, viena krevetė prieš savaitę numirė, bet nuo to laiko visi atrodo sveiki. Kiek žinau cheriai labai jautrūs nitritams, tai gal jau būtų kritę, jeigu situacija prasta? Kaip suprantu nitritų poveikis faunai gali pasireikšti ir gerokai vėliau? Kaip elgtis? Laukt kol nitro ciklas pasileis ar aš kažką pražiūriu?
Ačiū už bent kokias mintis.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių