"Pasidaryk pats" - apie tai, ką galima pasigaminti namų sąlygomis
nitis 2012.04.07 - 20:07
as esu susiklijaves 100x0,55x0,5h ir naudoju akvuka

stiklas 8mm, dejau standumo briaunas per ilgi 5cm plocio ir viena surisima per centra 10cm plocio- viskas laiko normaliai.

Niekada nesigailėk dėl to ką padarei - gailėkis dėl to, ko nepadarei!!!!!!!!!!!!!!
linanas 2012.07.11 - 14:29
Kažkada turėjau akvariumą, jei saugai tai jis ir nesibraižo, dėl skaidrumo sumažėjimo tai nepastebėjau, kad jis mažėtu.
Pliusai tai kad akrilą lengva apdirbti, pavyzdžiui gręžti pjauti.
golfcabrio 2012.08.15 - 00:30
Sveiki, kadangi rengiuosi naujus namus yra mintis padaryti akvariuma paciam. Ideja tokia kad ilgio jis turetu buti apie 2m ir gal dar daugiau, plotis ir aukstis manau apie 60cm. planuoju apie 10-12mm stikla priekiui ir sonam. Dugnui ir galinei sienelei planuoju naudoti plonesni stikla gal 6-4mm. Nes akvariumas remsis i siena ir galvoju priklijavus prie sienos 4 ar 6mm stikla bei dugna ant akvai pagamintos plokstumos turetu uztekti. Bet esminis dalykas yra tame kad galvoju padaryti taip kad vanduo pastovei keistusi akvariume. Ta prasme Vienam akvariumo gale bus briauna per kuria vanduo pamazu tekes i kanalizacija o kitam gale is "ciaupo" sviezias vanduo is vandentiekio itekes i akvariuma. Kazkur girdejau kad tai lb geras dalykas noreciau suzinoti akvariumistu nuomone ir patarimus kaip gamintis tokia svajone.
BigBug 2012.08.15 - 10:04
Na sugalvojai tai labai nekažkaip. Juolab, kad akvariumas "vaikšto", o tu jau vieną stiklą kažkur "prisabačint" nori. Ir nepamiršk, kad stiklo briaunos vaidina labai didelį vaidmenį akvariume, taip kad net negalvok.

Iš kur pas lietuvius toks keistas taupumo mastymas :x

golfcabrio 2012.08.15 - 12:08
tiesiog vienas pasidares birzuose tokio tipo akvariuma tik su priekiniu lenktu stiklu palei siena. Skirtumas tame tik kad jis jurinis ir viskas daryta ant sienos ir jis man patare taip daryti. nu tada reikes tiesiog pasigamint gal jam stova ir nusipirkt koki standartini akvariuma. o kaip del tos minties kad vanduo pastovei keistusi ? gal apie tai galit ka placiau? + ir minusus?
golfcabrio 2012.08.15 - 12:19
Dekui kukulaki uz linka. dabar net nebezinau kaip ka daryti :D ten zmogus lb sudetingai viska pasigamines. o as tiesiog galvojau kur galine sienele nuo sienos imontuoti ciaupa ir atves sone kanalizacija kad kapsetu vandenelis laukan. pasireguliuoji begima su kraneliu ir bega laukan pamazu.o ce lb sudetinga + dar kad bedos su visokiausiais tresimais ir t.t.:D
Kukulakis 2012.08.15 - 21:30
Jei pastoviai kapsetu, o isbegimas uzsikimstu ir kaip dazniausiai buna kai nieko nera namuose, daug problemu turetum. Todel ir daro per visokius voztuvus.
vito2004 2012.08.15 - 21:56
to golfcabrio
Klausimėlis : ar esat klijavęs akvariumą ?
Nėra ten taip paprasta ,norint kokybiškai padaryti ,tuo labiau tokio dydžio ... Siūlyčiau pabandyti suklijuoti bent kokių 200L ...

golfcabrio 2012.08.16 - 02:17
vito2004 rašė:to golfcabrio
Klausimėlis : ar esat klijavęs akvariumą ?
Nėra ten taip paprasta ,norint kokybiškai padaryti ,tuo labiau tokio dydžio ... Siūlyčiau pabandyti suklijuoti bent kokių 200L ...

Klijaves esu bet ne 200 o 80 l. lyg ir gerai baiges. aisku ce visi mane atkalbejo ir t.t. tik del nubegimo idomu. oten kad uzsikis nubegime tai manau toke pat galimybe kaip puki darant tolete kad uzskistu tas nubegimas. nes tikrai didelis isejimas ir iejimas butu
golfcabrio 2012.08.16 - 02:19
wat toke mano mintis ir yra kad faktiskai prsaut neimanoma. prabegimas tikrai didelis turetu but tikrai niekas neuzsikims. o del viso kito viskas pasitaiko.
Marius 2013.02.02 - 20:12
Kur Kaune pigiausia parduoda ir pjausto stikla?
CIAPAS 2013.02.02 - 22:58
Marius rašė:Kur Kaune pigiausia parduoda ir pjausto stikla?

ir mane domina .
Marius 2013.02.04 - 14:33
Greiciausia ir pigiausia man padare cia

FEIGENTA Tel: (8 37) 798823

Re:

Dalintis FacebookDalintis TwitterDalintis Google+
Erikas Bruzikas 2013.05.28 - 14:47
remigass rašė:radau senukuose :wink:

kiek kainuoja senukuose tos lapkutes?

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių