Skyrius skirtas diskusijoms apie individualius akvariumus nuo 60L iki 120L. Kiekvienas lankytojas gali kurti savo temą.

72L

Dalintis FacebookDalintis TwitterDalintis Google+
Martens74 2015.11.20 - 22:55
Tai va, noriu parodyti šiokį tokį progresą, gimimo dienos progą gautas akvariumas, filtras Fan 1-plus turėtas iš seniau, kai laikiau akvariumą :) (Žinau filtrą reiktų keisti)
Planuojama fauna:
Neonai ~ 10
Rodostomusai ~ 8
Corys ~ 5
Ancitrusai ~ 2
Singapoore wood shrimp- 1
Dar labai norėčiau kažkur gauti horned snail ~2 bet neįsivaizduoju kur ieškot :)
Gal kas gali pasiūlyti geriausia akvariumų parduotuvę Kaune kokybės ir kainos atžvilgiu :) Kol kas man asmeniškai labiausiai patiko akvariumų studija :)
P.S akmuo ant šakos, laikinai kol ji pradės skęsti :)
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Shashasss 2015.11.21 - 08:36
Su sraigėmis Lietuvėlėj bėda... :-(
Šiaip man akvazoo patinka - 12 salė Urme.
Martens74 2015.11.21 - 12:15
O kokia nuomonė apie Vilijampolės žuvyčių turgų? :)

Paveikslėlis
vendigo 2015.11.21 - 17:54
Martens74 rašė:O kokia nuomonė apie Vilijampolės žuvyčių turgų? :)

Nelabai daug ten teko prekintis (nes pagal mano gyvenamąją vietą ne pati patogiausia prekyvietė), bet kiek pirkau tai tikrai nenusivyliau. Kainos dažniausiai gerokai mažesnės nei bet kurioj parduotuvėj, žuvyčių kokybe irgi likau patenkinta. Nors, žinoma, prekiauja skirtingi žmonės, tai ir ta kokybė tikėtina, kad pas kiekvieną gali būti skirtinga. Bet aš likau patenkinta. Vienintelis dalykas-asortimentas zooparduotuvėse daug įvairesnis. Labai apsimoka, jei ruošiamasi pirkti kiek didesnį kiekį žuvyčių. Tada ant kainų skirtumo lyginant su parduotuve tikrai susidaro sumelė.
Martens74 2015.11.21 - 19:16
O gal dar pasiūlytumėt kokią porą žūvų? Na tarkim kaip lialiusai kurie jūsų nuomone gerai atrodytų su mano išvardytais planais :)

Paveikslėlis
Shashasss 2015.11.24 - 14:06
Vilijampolė neblogai. Ką pirkau - viskuo likau patenkintas. Tik žuvų įvairovė nėra didelė. Žuvyčių kaina mažesnė,nei daugumoje parduotuvių (Ne visada. Perkant reikia žinoti ir parduotuvės kainą, nes kartais nori žmonės užsidirbti iš žioplesnio pirkėjo). Augalų mažoka, jei pono Gintauto nebūna. Bet šaltuoju metų laiku jis ten dažniau pasirodo. Horned snail siūlyčiau Lenkijoje pasidairyti, jei tenka nuvažiuoti, nes Lietuvoje net ampuliarijų kitų spalvų kaip geltona ir ruda nerasi. Bent aš neradau. Lialiusai bailoki, sėdi visada žolėse pasislėpę, todėl man nelabai...
vendigo 2015.11.24 - 21:07
Shashasss rašė:Lialiusai bailoki, sėdi visada žolėse pasislėpę, todėl man nelabai...

Oi nepasakyčiau. Turėjau ne vieną porą, netgi sakyčiau įžūlūs būdavo :D Įkišus ranką ką nors patvarkyt, atvarydavo patys pirmi rankos paragaut (beje, pasirodo dantukus turi :D Neypatingai malonus tas jų ragavimas būdavo :D ). Vieną porą turėjau, tai vandeny net į rankas galėdavau paimt. Net nebėgdavo-gulėdavo delne kol nusibosdavo. Žinoma, jei pabandydavau taip ištraukt iš vandens, tai pradėdavo spardytis. Jei būdavo reikalas, net su tinkleliu gaudyt nereikėdavo-tiesiog įkišdavau ranką ir paimdavau ramiai, nevaikydama. Niekaip negalėčiau pavadinti jų baikščiomis žuvimis.
Šiaip dienos metu po akvariumą prasiplaukdavo. Nėra greitos žuvys. Nepasakyčiau, kad jų "pilnas akvariumas" būdavo, bet pasislėpę irgi nesėdėdavo. Man tai jie labai gražūs (patinai), ir įdomūs.
Shashasss 2015.11.25 - 09:58
Galbūt pas mane jie taip elgėsi, kadangi gyveno su gerokai už juos didesniais guramiais.
vendigo 2015.11.26 - 19:11
Shashasss rašė:Galbūt pas mane jie taip elgėsi, kadangi gyveno su gerokai už juos didesniais guramiais.

Nežinau, galbūt. Pas mane jie būdavo su panašaus dydžio ir smulkesnėm žuvelėm. Man jie labai patinka-žiauriai gražūs, spalvingi. Tik nelabai ilgai gyvena.
Martens74 2015.12.09 - 22:57
Na tą didesnių žūvų vadmenį akvariume atlikti gavo Ramirezai :D O horned snails, kaip ir sakei teko ieškot Lenkijoj, na tiksliau Lietuvoj, bet žmogus parvežė iš Lenkijos :)

Paveikslėlis
Shashasss 2015.12.10 - 10:58
Tai irgi lialiusai pasislėpę sėdi? :) O tas žmogus dažnai į Lenkiją važinėja? :)
vendigo 2015.12.13 - 21:09
Ramirezai nerealiai gražios žuvytės. Man irgi labai patinka.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių