Varlytė akvariume

Krevetės, varlės, sraigės, ir t.t.

Moderatoriai: Kukulakis, Dar321, Dr.Phantom, coopeez

Standartinė Riba » 2007.12.16 - 17:41

Esu laikiusi sia naguotaja varle akvariume. Tarybiniais laikais :mrgreen: .
Tada buvom nuvaziave i Maskva, pamaciau zoo prekiu parduotuveje ir negalejau atsispirti (vaikas dar buvau), kartu parsiveziau ir oro kompresoriu, berods uz 4,50 rublius...
Tai cia apie varles.
Nu buvo jos dvi, bet viena kazkaip stebuklingai dingo. :shock: , ytariau kad didesne prarijo ta maze. Veliau ji man surijo visas zuvis :cry: . Neatsimenu ka asten tada laikiau , na misraine turbut, kaip ir pas daugeli. Tai va. Uzaugo didele. Pradejo kurkti, taip ykyriai erzinanciai. :x , gyveno 60 litru akvariume, rijo kuokstais tubifeksa, poto sliekus ir tarakonus :shock: . Man ji labai nusibodo, gyveno ilgai, gal kokius 5 metus, negalejau nauju zuvu ileisti nes viskas buvo suryjama. Ir tuo metu atsalo mano interesas akvariumams.
O dabar jokiu varlyciu, jokiu veziuku ar zalciuku, nebenoriu. Auginu tik povandenini soda.
Vartotojo avataras
Riba
Forumietis
Forumietis

Standartinė Jurate_le » 2008.01.23 - 23:34

o as siand Kauno bazese nusipirkau dvi varlytes African dwarf frog po 4lt. visai mielos
Jurate_le
Forumietis
Forumietis

Standartinė bdh216 » 2008.01.24 - 10:59

Nu man pora kazkokiu parveze tu varliu, tik pavadinimo nezinai labai jau mazos dabar apie 1,5 cm dydzio.
zmogaus galimybės beribės . . .
bdh216
Forumietis
Forumietis

Standartinė cimbou » 2008.03.26 - 22:05

na as isigijau tais american... dabar keturios akvoj pasislepe..

o kaip jos su zuvimis sutaria?
cimbou

Standartinė Dr.Phantom » 2008.03.26 - 22:28

cimbou rašė:na as isigijau tais american... dabar keturios akvoj pasislepe..

o kaip jos su zuvimis sutaria?

Man tai patinka. Išpradžių prisiperka žmonės, o po to klausia, kaip sugyvena su kitais akvagyventojais :) Gal geriau atvirkščiai daryt? ;)
Nėra gėda nežinoti, gėda - nenorėti sužinoti...
Vartotojo avataras
Dr.Phantom
moderatorius
moderatorius

Standartinė MantinuX » 2008.03.27 - 12:41

kariems svarbiausiai pirkti kas patinka nesvarbu kaip sugyvena, o paskiau jau prasideda skundai :) kad akvariume kashkas netaip
MantinuX

Standartinė coopeez » 2008.03.27 - 16:01

supranti kol nieko nežino žmonės apie akvariumus tai perka tiek kiek telpa žuvų ir kokių kitokių gyvių :D
coopeez
moderatorius
moderatorius

Standartinė Dr.Phantom » 2008.03.27 - 20:01

MantinuX rašė:kariems svarbiausiai pirkti kas patinka nesvarbu kaip sugyvena, o paskiau jau prasideda skundai :) kad akvariume kashkas netaip

Gal pasiskaityk forumo taisykles ir bent jau bandyk jų laikytis, nes rašai bent kaip su "sh" (kurios lietuvių kalboje nėra) ir su "c" tikrai ne vietoj (pvz, "patc"). Jei ir toliau taip išsidirbinėsi, trinsiu tavo pranešimus net jų neskaitęs.
Vartotojo avataras
Dr.Phantom
moderatorius
moderatorius

Standartinė Efkioox » 2008.04.10 - 08:52

Dr.Phantom>>> gal butu galima kaskur rasti info apie sitas African dwarf frog lt kalba??
Efkioox

Standartinė Dr.Phantom » 2008.04.10 - 13:18

Efkioox,
Apie naguotasias varles tai informacijos pakankamai galima rasti, o vat apie African dwarf frog [nykštukinė afrikos varlė] kažkaip abejoju. pabandyk į google įvesti "nykštukinė afrikos varlė". Bet abejoju, kad kažką rasi.
O šiaip gali paklausti http://www.egzotika.info forume ;)
Vartotojo avataras
Dr.Phantom
moderatorius
moderatorius

Standartinė Efkioox » 2008.04.10 - 13:43

Dekui paziuresiu :wink: o tos naguotosios taij turbut labai dideles uzauga, nes as mates pirkti kikoi varliu, bet ten tokios rudos spalvos ir labai mazos ir plonos.
Efkioox

Standartinė Dr.Phantom » 2008.05.18 - 15:07

Perkelta:

Laima rašė:sveiki, noreciau dar viena tema pradeti...apie akvariumu varlytes.... :D
turiu ju pora, tokias mazutes ( buvo...) pilkas ir nezymios.
viskas su jomis gerai, bet pastebejau, kad jos daznai keicia oda....issineria...keistas dalykas.....o gal tai kokia kova jau su infekcija?
o gal joms reikia kokios saleles papluduriavimui? nors dabar kabo ant augalu arba limpa prie sildytuvo.....atrodo, kad aktyvios ir jauciasi gerai.

o gal dar butu galima suzinoti kokia ju rusis? plaukiojamas pleves turi ir ant uzpakaliniu ir ant priekiniu koju...
(pirktos KIKOJ)

Americone rašė:pirkau as kikoje, sake valgo sausa maista, pas mane pora kartu issinere, nevalge 3 dienas, ir mire abi, reiskia ir pas jas nieko nevalge, apgaudineja zmones :evil:

Laima rašė:tada dziaugiuosi tuo, kad jos gyvena jau pas mane apie pora menesiu.....cia, forume suzinojau, kad maitinti varles reikia saldytu maistu, valgo kaip kad butu gyvenime needusios kiekviena karta, o po to vos slankioja pilnais ispustais pilvais....netgi moka del maisto kovot......samiuka nuveja....tai sakyciau pakankamai aktyvios...
kad joms uztektu maisto, jo imetu i augalu sazalyna...ten zuvys sunkiau pasiekia...
bet kaip yra su ta oda????? ar jos ir turi nertis?
:shock:
neradau informacijos apie varliu, gyvenanciu akvariume, rusis
Vartotojo avataras
Dr.Phantom
moderatorius
moderatorius

Standartinė vikute2007 » 2008.06.22 - 21:15

gal kas zino ar naguotosiom varlytem butina sausuma ar jos gali but pastoviai vandeny?
vikute2007

Standartinė Dr.Phantom » 2008.06.22 - 23:15

vikute2007 rašė:gal kas zino ar naguotosiom varlytem butina sausuma ar jos gali but pastoviai vandeny?

Jos yra vandeninės. Sausumos joms visai nereikia.
Vartotojo avataras
Dr.Phantom
moderatorius
moderatorius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Kiti akvariumo gyventojai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių