AKVARIUMO DUOMENŲ BAZĖ

Šioje akvariumas.NET skiltyje kaupiama akvariumo duomenų bazė apie įvairias žuvis, augalus, žuvų ligas, akvariuminę įrangą ir viską kas naudinga akvariumininkystėje. Kol duomenų nėra daug, viskas suvesta atsitiktine tvarka sugrupuojant pagal šeimas. Kviečiame prisidėti prie šio skyriaus praplėtimo ir atsiųsti savo aprašymą/us į informacija@akvariumas.net

Žuvų duomenų bazė

Šeima Žuvies pavadinimas Nuotrauka
Balitoridae šeima Beaufortia leveretti (Gitara)   Beaufortia leveretti (Gitara)
Bagridae  šeima Mystus vittatus (katžuvė)  Mystus vittatus (katžuvė)
Cyprinidae šeima Brachydanio rerio (Dryžuotoji danija)  Brachydanio rerio (Dryžuotoji danija)
Cyprinidae šeima Brachydanio nigrofasciatus (Dwarf danija)  Brachydanio nigrofasciatus (Dwarf danija)
Cyprinidae šeima Epalzeorhynchus bicolor  (Labeo bicolor)  Epalzeorhynchus bicolor  (Labeo bicolor)
Cyprinidae šeima Barbus tetrazona (Sumatros barbusas)  Barbus tetrazona (Sumatros barbusas)
Cyprinidae šeima Balantiocheilos melanopterus (Ryklinis barbusas)  Balantiocheilos melanopterus (Ryklinis barbusas)
Cyprinidae šeima Barbus conchonius (Ugninis barbusas)  Barbus conchonius (Ugninis barbusas)
Cyprinidae šeima Crossocheilus siamensis (Lapė)  Crossocheilus siamensis (Lapė)
Cyprinidae šeima Trigonostigma heteromorpha (Rasbora)  Trigonostigma heteromorpha (Rasbora)
Cyprinidae šeima Tanichthys albonubes (Kardinolas)  Tanichthys albonubes (Kardinolas)
Characidae šeima Paracheirodon axelrodi (Raudonasis neonas)  Paracheirodon axelrodi (Raudonasis neonas)
Characidae šeima Paracheirodon innesi (Neonas)  Paracheirodon innesi (Neonas)
Characidae šeima Gymnocorymbus ternetzi (Ternecija)  Gymnocorymbus ternetzi (Ternecija)
Characidae šeima Nematobrycon palmeri (Imperatoriškoji tetra)  Nematobrycon palmeri (Imperatoriškoji tetra)
Characidae šeima Hyphessobrycon eques (Minoras)  Hyphessobrycon eques (Minoras)
Characidae šeima Hyphessobrycon columbianus  Hyphessobrycon columbianus
Characidae šeima Hyphessobrycon Herbertaxelrodi (Juodasis neonas)  Hyphessobrycon Herbertaxelrodi (Juodasis neonas)
Callichthyidae šeima Corydoras aeneus (Bronzinis korydorusas)  Corydoras aeneus (Bronzinis korydorusas)
Callichthyidae šeima Hoplosternum thoracatum (Tarakatas)  Hoplosternum thoracatum (Tarakatas)
Cichlidae šeima Cichlasoma salvini (Salvini Cichlid)  Cichlasoma salvini (Salvini Cichlid)
Cichlidae šeima Geophagus brasiliensis(Perlinis cichlidas)  Geophagus brasiliensis(Perlinis cichlidas)
Cichlidae šeima Parachromis managuensis (Jaguar Cichlid)  Parachromis managuensis (Jaguar Cichlid)
Cichlidae šeima Heros severus (variety)(Auksinis severumas)  Heros severus (variety)(Auksinis severumas)
Cichlidae šeima Pelvicachromis pulcher  Pelvicachromis pulcher
Cichlidae šeima Microgeophagus ramirezi  Microgeophagus ramirezi
Cichlidae šeima Melanochromis auratus  Melanochromis auratus
Cichlidae šeima Melanochromis cyaneorhabdos „maingano“  Melanochromis cyaneorhabdos "maingano"
Cichlidae šeima Labidochromis caeruleus „yellow“  Labidochromis caeruleus "yellow"
Cichlidae šeima Labidochromis sp. „Hongi“  Labidochromis sp. "Hongi"
Cichlidae šeima Pseudotropheus crabro  Pseudotropheus crabro
Cichlidae šeima Melanochromis joanjohnsonae  Melanochromis joanjohnsonae
Cichlidae šeima Pterophyllum Scalare (Skaliarija)  Pterophyllum Scalare (Skaliarija)
Cichlidae šeima Parrot Cichlid (Papūga)  Parrot Cichlid (Papūga)
Cichlidae šeima Nimbochromis livingstoniii  Nimbochromis livingstoniii
Cichlidae šeima Astronotus ocellatus  Astronotus ocellatus
Cichlidae šeima Aequidens rivulatus (Green terror)  Aequidens rivulatus (Green terror)
Cobitidae šeima Kuhuli Loach (Pangio kuhlii)  Kuhuli Loach (Pangio kuhlii)
Cobitidae šeima Botia lohachata (Marmurinė botia)  Botia lohachata (Marmurinė botia)
Cobitidae šeima Chromobotia macracanthus (Klounas)  Chromobotia macracanthus (Klounas)
Doradidae šeima Platydoras costatus  Platydoras costatus
Gyrinocheilidae šeima Gyrinocheilus aymonieri (Trintukas)  Gyrinocheilus aymonieri (Trintukas)
Mastacembelidae šeima Mastacembelus armatus  Mastacembelus armatus
Notopteridae šeima Chitala chitala (Peilis)  Chitala chitala (Peilis)
Belontiidae šeima Colisa lalia (Lialiusas)  Colisa lalia (Lialiusas)
Belontiidae šeima Trichogaster trichopterus (Dėmėtasis guramis)  Trichogaster trichopterus (Dėmėtasis guramis)
Belontiidae šeima Betta Splendens (Gaidukas)  Betta Splendens (Gaidukas)
Loricariidae šeima Glyptoperichthys gibbiceps  Glyptoperichthys gibbiceps
Melanotaeniidae šeima Melanotaenia boesemani (Vaivorikštinė žuvis) Melanotaenia boesemani (Vaivorikštinė žuvis)
Melanotaeniidae šeima Iriatherina werneri Iriatherina werneri
Mochokidae šeima Synodontis nigriventris  Synodontis nigriventris
Osphronemidae šeima Macropodus opercularis (Rojaus žuvis arba makropodas)  Macropodus opercularis (Rojaus žuvis arba makropodas)
Osphronemidae šeima Trichogaster pectoralis ( Siamo guramis )  Trichogaster pectoralis ( Siamo guramis )
Pantodontidae šeima Pantodon buchholzi (žuvis drugelis)  Pantodon buchholzi (žuvis drugelis)
Poeciliidae šeima Poecilia sphenops (Molinezija)  Poecilia sphenops (Molinezija)
Poeciliidae šeima Poecilia latipinna (Burinė pecilija)  Poecilia latipinna (Burinė pecilija)
Poeciliidae šeima Poecilia reticulata (Gupija)  Poecilia reticulata (Gupija)
Poeciliidae šeima Xiphophorus helleri (Kardonešis)  Xiphophorus helleri (Kardonešis)
Poeciliidae šeima Xiphophorus montezumae (Kardonešis)  Xiphophorus montezumae (Kardonešis)
Poeciliidae šeima Xiphophorus maculatus (Pecilija)  Xiphophorus maculatus (Pecilija)
Poeciliidae šeima Xiphophorus variatus (Pecilija)  Xiphophorus variatus (Pecilija)
Poeciliidae šeima Poecilia wingei (Endlerio gyvavedės)  Poecilia wingei (Endlerio gyvavedės)
Poeciliidae šeima Belonesox belizanus  Belonesox belizanus
Pimelodidae šeima Pimelodus pictus  Pimelodus pictus
Siluridae šeima Kryptopterus bicirrhis(Stiklinis šamas)  Kryptopterus bicirrhis(Stiklinis šamas)

Augalų duomenų bazė

Šeima Augalo pavadinimas Nuotrauka
Apiaceae šeima Hydrocotyle leucocephala  Hydrocotyle leucocephala
Asteraceae šeima Trichocoronis (Shinnersia) rivularis  Trichocoronis (Shinnersia) rivularis
Scrophulariaceae šeima Limnophila aquatica  Limnophila aquatica
Scrophulariaceae šeima Bacopa Caroliniana  Bacopa Caroliniana
Ricciaceae šeima Riccia fluitans (Ričija)  Riccia fluitans (Ričija)
Cabombaceae šeima Cabomba aquatica  Cabomba aquatica
Cabombaceae šeima Cabomba furcata  Cabomba furcata
Cabombaceae šeima Cabomba caroliniana  Cabomba caroliniana
Cladophoraceae šeima Cladophora aegagropila  Cladophora aegagropila
Ceratophyllaceae šeima Ceratopteris thalictroides (Watersprite)  Ceratopteris thalictroides (Watersprite)
Ceratophyllaceae šeima Ceratophyllum demersum (Ragalapis)  Ceratophyllum demersum (Ragalapis)
Hypnaceae šeima Vesicularia dubyana (Javos samanos)  Vesicularia dubyana (Javos samanos)
Hydrocharitaceae šeima Vallisneria spiralis (Valisnerija)  Vallisneria spiralis (Valisnerija)
Hydrocharitaceae šeima Vallisneria tortifolia  Vallisneria tortifolia
Hydrocharitaceae šeima Vallisneria asiatica  Vallisneria asiatica
Hydrocharitaceae šeima Vallisneria americana var. biwaensis  Vallisneria americana var. biwaensis
Hydrocharitaceae šeima Vallisneria gigantea  Vallisneria gigantea
Hydrocharitaceae šeima Vallisneria gigantea var. rubra  Vallisneria gigantea var. rubra
Hydrocharitaceae šeima Vallisneria spiralis var. torta  Vallisneria spiralis var. torta
Hydrocharitaceae šeima Egeria densa (Elodėja)Egeria densa (Elodėja)  Egeria densa (Elodėja)
Hydrocharitaceae šeima Najas guadalupensis Najas guadalupensis
Acanthaceae šeima Hygrophila difformis (Water Wisteria)  Hygrophila difformis (Water Wisteria)
Acanthaceae šeima Hygrophila corymbosa “Stricta“  Hygrophila corymbosa ''Stricta''
Acanthaceae šeima Hygrophila polysperma  Hygrophila polysperma
Acanthaceae šeima

Hygrophila polysperma “Rosanervig”

Hygrophila polysperma “Rosanervig”

Acanthaceae šeima

Pogostemon helferi

Pogostemon helferi
Araceae šeima Cryptocoryne pontederiifolia  Cryptocoryne pontederiifolia
Araceae šeima Cryptocoryne wendtii „brown“  Cryptocoryne wendtii "brown"
Araceae šeima Cryptocoryne aponogetifolia  Cryptocoryne aponogetifolia
Araceae šeima Cryptocoryne affinis  Cryptocoryne affinis
Araceae šeima Cryptocoryne nevillii  Cryptocoryne nevillii
Araceae šeima Anubias barteri var. nana  Anubias barteri var. nana
Araceae šeima Pistia stratiotes  Pistia stratiotes
Alismataeceae šeima Echinodorus paniculatus (Šimtalapis)  Echinodorus paniculatus (Šimtalapis)
Alismataeceae šeima Echinodorus amazonicus  Echinodorus amazonicus
Alismataeceae šeima Echinodorus x barthii  Echinodorus x barthii
Alismataeceae šeima Echinodorus martii  Echinodorus martii
Alismataeceae šeima Echinodorus „Ozelot“  Echinodorus "Ozelot"
Alismataeceae šeima Echinodorus x Rubin  Echinodorus x Rubin
Alismataeceae šeima Echinodorus „Rose“  Echinodorus "Rose"
Alismataeceae šeima Echinodorus latifolius  Echinodorus latifolius
Polypodiaceae šeima Microsorum pteropus (Java fern)  Microsorum pteropus (Java fern)
Polypodiaceae šeima Ceratopteris cornuta Ceratopteris cornuta
Lomariopsidaceae šeima Bolbitis heudelotii (Kongo papartis)  Bolbitis heudelotii (Kongo papartis)
Lythraceae šeima Rotala rotundifolia  Rotala rotundifolia
Nymphaeaceae šeima Nymphaea lotus „zenkeri“  Nymphaea lotus "zenkeri"
Onagraceae šeima Ludwigia repens Ludwigia repens